Články o kasinu

Jaký je rozdíl mezi víceřádkovými sloty a jednořádkovými sloty?

Online automaty mohou být docela matoucí, pokud jste úplný nováček. V dnešní době je tolik různých druhů, že mohou být ohromující i pro ty nejpokročilejší hráče! Naštěstí právě tam vstupujeme my. V dnešním blogu se podíváme na rozdíl mezi víceřádkovými a jednořádkovými sloty. Na konci blogu můžete s jistotou zamířit do dalšího online kasina a vědět, které jsou které!

Proč je tam tolik slotů?

Když se vrátíme před lety, kdy bylo toto odvětví ještě relativně nové, pravděpodobně byste měli pravdu, když si mysleli, že byly k dispozici pouze jednořádkové sloty. Ale jak technologie pokročila, tak i výherní automaty, což je důvod, proč nyní začínáte vídat více a více víceřádkových výherních automatů.

Ve skutečnosti jsou nyní tak populární, že převzaly výherní automaty s jednou řadou z hlediska vzrušení a výherního potenciálu.

Ale proč je jich tolik? No, upřímně řečeno, nebyl by to nudný koníček, kdyby všechny sloty byly stejné? Se zavedením víceřádkových automatů máte nyní zaručenou rozmanitost prakticky v každém online kasinu, ve kterém hrajete!

Sloty pro jednu řadu. Co jsou?

No, jsou přesně to, co říkají na plechu. Automat s jednou linií je hra s jednou výherní linií. Jsou spíše tradičně spojovány s klasickými automaty, ale to neznamená, že neexistují žádné moderní jednořádkové automaty! Ve skutečnosti daleko od toho.

Jedním z nedávných spuštění Play’n GO je jejich Queen’s Day Tilt Slot , který má pouze 1 výherní řadu. Ale na rozdíl od některých jiných automatů s jednou řadou má tento několik zajímavých funkcí, které zahrnují bezplatná otočení!

Některé jednořádkové automaty budou mít podobné funkce, ale vždy zjistíte, že ve srovnání s víceřádkovými jsou mnohem méně nabité funkcemi. Stále však najdete jednořádkové automaty od některých z nejlepších poskytovatelů, mezi které patří hry jako Playtech ‚s Royal Respin Deluxe Slot a Microgaming ‚s Wacky Panda Slot . Ve skutečnosti se můžete podívat na naši úplnou sbírku podobných her na naší stránce 1 výherních řad Slots .

Víceřádkové hrací automaty

Nyní jsou tyto zcela odlišné, přičemž tento zřejmý rozdíl je, že mají více řádků na rozdíl od jediného řádku, který jsme zmínili výše. Máme pro vás spoustu bezplatných víceřádkových automatů, které si zde můžete užít, a přestože sdílejí podobnost válců, které se točí jako jednořádkové automaty, tyto obvykle nabízejí trochu více zábavy.

Víceřádkové automaty zdarma mohou mít všechny tvary a velikosti a jejich obrovskou výhodou oproti automatu s jednou řadou je možnost vyhrát více než jednou v jednom roztočení. Víceřádkové automaty zdarma zvyšují vaše šance na výhru při každém zatočení, protože máte více platících symbolů, a proto se zvyšují výherní kombinace.

S čím také přicházejí (obecně) je více funkcí, což je další výhoda, kterou mají oproti slotu pro jednu linku. Vezměme si například Yggdrasil Gaming ‚s Champions of Rome Slot , hra nabitou funkcemi, která nabízí vzrušení při každém otočení.

Dalším příkladem výherního automatu zdarma s více výherními liniemi je Playtech’s Batman v Superman: Dawn of Justice Slot , který vám také dává šanci vyhrát jeden ze čtyř progresivních jackpotů!

Každý slot s více řádky bude mít výplatní stůl, takže se můžete naučit, jak hra funguje. Ale nenechte se uvíznout výherní tabulkou, někdy budete muset hrát, abyste tomu více porozuměli. Některé jsou složitější než jiné, ale čím více budete hrát, tím více se s nimi vypořádáte.

Můžete vyhrát více na víceřádkovém automatu?

Není žádným tajemstvím, že víceřádkové sloty jsou mnohem více vzrušující než jednořádkové sloty. Proč? No hlavně proto, že váš výherní potenciál je obvykle mnohem větší. S více výherními liniemi a více funkcemi je přirozené, že vaše šance na další výhru budou také větší!

To neznamená, že automaty s jednou řadou nemají velký výherní potenciál, protože některé ano, vše závisí na vašem herním stylu a pouze na vás! To, co funguje pro jednoho hráče, nemusí vyhovovat vám, takže pokud uvažujete o hraní jedné ze dvou verzí her, které jsme dnes zmínili, vřele vám doporučujeme, abyste si je zahráli zdarma zde na AskGamblers, než si vyberete některou z našich online her. kasina hrát v reálném režimu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *